English version Italian version Turkish version Ana Sayfa     Haberler     Hakkımızda     Üretim     Monopalet Hakkında     Multimedya     Sipariş     Bayiler İçin     Yorumlar     İletişim


 
 

Ürünler

Online danışma:

msn : aozceviz@hotmail.com
skype: aozceviz


 

Misyonumuz ve Hedeflerimiz

Triton’un hayali yapılabilecek en iyi paleti üretmektir.

Değerli Dostlarımız,
Sizlere Triton’u tanıtmaktan gurur duyuyoruz. Firmamız Kiev, Ukrayna’da, antrenörler, sporcular ve daha önce sporculuk yapmış olan güçlü bir ekipten oluşmaktadır. Triton en iyi atletler tarafından olduğu gibi, su sporu sevenleri tarafından da yüksek performansıyla örnek gösterilen marka olmayı hedeflemektedir.

Markamızın gerçek gücü ve başarımızın anahtarlarından biri, en iyi yarış ekipmanı alanında deneyimimizi ve yeteneğimizi kullanabilme becerimizin yanısıra, kendi sınıfında en kaliteli ürün gamını geliştirme adına araştırma ve geliştirmeye yaptığımız yatırımdan gelmektedir.

1980’den beri temel hedefimiz, en iyi paletleri üreterek makul fiyatlarla en iyi hizmeti verebilmektir.

Palet üretiminde profesyonel yüzücülere en az 1 yıl, amatör yüzücülere 2-3 yıl yüksek kaliteli malzeme garantisi sağlıyoruz.

Ekipman ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü öneri ve yorumlarınıza şimdiden teşekkürlerimizi sunarız.

Saygılarımızla, Paletli Yüzme Antrenörü, Eski Dünya Rekortmeni Yuriy Volodin Avrupa Şampiyonu Maksym Moroz Ukrayna Şampiyonu Evgeniy Volodin