English version Italian version Turkish version Ana Sayfa     Haberler     Hakkımızda     Üretim     Monopalet Hakkında     Multimedya     Sipariş     Bayiler İçin     Yorumlar     İletişim


 
 

Ürünler

Online danışma:

msn : aozceviz@hotmail.com
skype: aozceviz


 

Üretim

Monopaletler, flyerlar ve özellikle Hiperpaletler oldukça kişisel ürünlerdir. Aynı palet bir kullanıcıya çok iyi uyum sağlarken diğer kullanıcılar için iyi olmayabilir. İşte bu nedenle her müşterimiz için kişiye özel çalışma yaparız. Üretime başlamadan once kullanacak kişi hakkında mümkün olduğu kadar çok kişesel kullanıcı bilgisini sorgularız. Herşeyden once kullanıcının :
- Seçtiği ürünü
- Cinsiyeti
- Doğum harihi
- Ağırlığı
- Boyu
- Ayakkabı ölçüsü (gerekirse ayak ölçüleri)
- Temel yüzme mesafeleri (sadece profesyonel sporcular için)
- En iyi dereceleri veya bir mesafedeki tahmini derecesi (sadece profesyonel sporcular için)
- Paletin kullanılacağı koşulları
- Paletli yüzme deneyimleri (geçmiş palet kullanımı yorumları)
- İstenen açı (sadece Hiperpalet için)
- İstenen suya batma değerleri (sadece Hiperpalet için)
- Varsa yüzme tekniğini gösteren video görüntüsü
- bilgilerini isteriz.

Paletiniz için Ukrayna, Rusya ve Moldova’dan en iyi malzemeleri sipariş ederiz. Hatta bazı fiberglas malzemelerimiz Sovyet Uzay Havacılığı Endüstrisinde kullanılmaktadır.

Üretim sırasının her aşamasında paletinizi test ederiz. Özel fiberglas laminasyonla, kullanıcıya tam uyum, suya batma kontrolü, ağırlık ve ölçüleri sağlarız. Palet hazır olduğunda, yüzme havuzunda test ederiz. Sporcularımızdan biri kullanıcımıza yakın karakteristik özelliklere sahipse yüzme control mesafesini test etmesini isteriz. Bu nedenle Hiperpaletlerimizin üretimi 10 güne kadar çıkabilmektedir.

Yorumlarınız bizim için çok önemlidir. Bu nedenle her türlü sorularınızı, problemlerinizi, önerilerinizi ve yorumlarınızı bize bildirmekten çekinmeyin.
- email/MSN: aozceviz@hotmail.com
- skype: aozceviz
- tel : +90 542 425 57 70